beauty77.pl

Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w silne i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinno się brać pod uwagę?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników dobrej bielizny, powinien być materiał, dlatego, że to on świadczy o wygodzie używania jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o samopoczuciu oraz także o tym czy spełni swoją rolę w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas chwilach
Bielizna tworzone są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej stosuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa rodzaje bawełny- bawełna czesana i bawełna superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest bardzo zwiewna a co więcej powoduje że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne ale też rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność często zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też tak jest. Jako przykład podamy elastan który od długiego czasu jest udoskalany i nadal pozyskuje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter do niego ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niebywale lekki.

Beauty 77