producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie platerowane, albo też srebrne? Jakie z nich wybieramy rzadziej? Ta walka znana jest całkiem długo na świecie. Dziś spróbujemy udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Nie mniej problem nie będzie to aż tak nieskomplikowane jak się wydaje. Oba rodzaje wyrobów złotniczych posiadają ciekawe minusy, ale również i powszechnie znane zalety posiadania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły produkuje się ją z czystego srebra. Z tej przyczyny jest sporo więcej warta. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy metali szlachetnych. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tej przyczyny częściej wybierają ją klienci bogatsi. Również istotne pozostaje punkt jej prezentacji, zwykle pozostają to salony złotnicze. Jest odpowiedni wystawiona w oświetlonych, witrynach. W takcie jej kupna często dostaniemy śliczne pudełko. W takim punkcie obsługa z pewnością pozostanie lepsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym także nie powinniśmy pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – pozostaje zazwyczaj robiona ze połączenia metali pospolitych i plateruje się ją niedużą powłoką złota. Takie produkty w miarę szybko niszczeją i kobiety pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna wartość produkcji. Z przykrością uważamy, że potrafi wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z domieszką chromu. Co najistotniejsze rodzaje takiej biżuterii pozostają wybitnie piękne z uwagi na skład, po prostu stanowczo łatwiej ją wytworzyć. Sety W tym przypadku najczęściej złożone są z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna jest ładniej wykończona i nie wywołuje reakcji skórnych. Choć pozostaje poważnie więcej warta, ponadto nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Jednakże kolekcje biżuterii platerowanej są wymyślniejsze i tańsze. Jaki typ jest lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow