stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje, jednak gdyby przyjrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie zaoferoać nam godne uwagi projekty!
Od najmodniejszych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie pojawił się przeszkoda konsumentów? Brak wystarczających zdolności projektantów czy klienci są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, albo innych ubrań nie trzeba szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zbadać polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co nasze! Zostawmy mity i dajmy szansę Polskim producentom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety